Slovenská numizmatická spoločnosť, pobočka Bratislava - numizmatika, mince, zberateľstvo, pamätné mince, medaily, notafília, filokartia, mena, koruna - WWW.SNSBLAVA.SK
 

  Pridané: 03.01.2009
  Prečítané: 23430
Ako získať informácie o činnosti Slovenskej numizmatickej spoločnosti

Základné informácie môžete získať na domovskej internetovej stránke Slovenskej numizmatickej spoločnosti, pobočka Bratislava. Ďalšie informácie môžete získať na pravidelných prednáškach a členských schôdzach pobočky v termínoch, ktoré sú uvedené v aktuálnom programe spoločnosti, prípadne u prítomných členov výboru na pravidelných výmenných stretnutiach, alebo na internetových stránkach ostatných pobočiek v Slovenskej republike, ktorých adresy postupne budeme uvádzať. Informácie môžete tiež získať písomne na adrese pobočky.

Informácie o činnosti a aktualitách košickej pobočky SNS nájdete na internetovej stránke www.kosice.sk . Po otvorení stránky na dolnej lište otvoríte „KULTÚRA“ a prejdete na "KLUBY ZDRUŽENIA", kde je uvedená SLOVENSKÁ NUMIZMATICKÁ SPOLOČNOSŤ.

Členovia trnavskej pobočky SNS sa stretávajú druhý štvrtok v mesiaci v Katolíckej jednote na Kollárovom námestí od 16,00 do 18,00 hod.

Členovia SNS, pobočka Svit - Tatry, sa stretávajú každú prvú nedeľu v mesiaci v Podtatranskom múzeu Poprad. Začiatok o 9,00 hod.

Členovia SNS, pobočka Trenčín, majú členské schôdze s prednáškami vždy v tretí štvrtok v mesiaci od 16,00 hod. v klubovni č. 328 alebo v učebni č. 301 v Dome armády Trenčín.

Partnerská Česká numizmatická spoločnosť a jej pobočky informujú o svojich aktivitách na internetovej stránke numismatika.cz

Informácie o emisnom pláne a aktualitách Národnej banky Slovenska získate na internetovej stránke www.nbs.sk

Emisný plán, aktuality a o možnostiach nákupu výrobkov š. p. Mincovňa Kremnica nájdete na internetovej stránke www.mint.sk

Niektoré informácie o výmenných stretnutiach numizmatických krúžkov a pobočiek sa tiež dajú získať v časopise ZBERATEĽ.

Plán stretnutí a konanie výmenných búrz prievidzkej pobočky SNS nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza: www.prievidza.sk , po otvorení stránky prejdete na "TURISTA - Zábava a voľný čas - Slovenská numizmatická spoločnosť pobočka Prievidza"


<=====© 1992-2010 PREAS s. r. o. =====>